EPOKSİ UYGULAMASI
Self Leveling
Beton zeminler için 1.5-2.0-3.0-4.0 mm kalınlığında, renkli, yüzeyi düzgün, ve pürüzsüz endüstriyel kullanım amaçlı kaplama malzemesidir. Fiziksel ve kimyasal etkilerin yoğun olduğu zeminlerde kullanılır. Mikrop barındırmaz. Kolay temizlenir.
 
Self Leveling Kondaktif
Beton zeminler için 1.5-2.0-3.0-4.0 mm kalınlığında, renkli, yüzeyi düzgün ve pürüzsüz, yüksek elektrik iletkenliği gerektiren endüstriyel kullanım amaçlı kaplama malzemesidir. Fiziksel ve kimyasal etkilerin yoğun olduğu zeminlerde kullanılır. Mikrop barındırmaz. Kolay temizlenir.
 
Epoxy mortar Zemin Kaplaması
Beton zeminler için 7-10 mm kalınlığında, renkli, endüstriyel kullanım amaçlı kaplama malzemesidir. Fiziksel ve kimyasal etkilere karşı dayanıklı, yüksek darbe ve aşınma mukavemeti gerektiren zeminlerde kullanılır. Aşırı yıpranmış beton zeminlerde ideal çözümdür.
 
Epoxsy Multilayer
Beton zeminler için 1.5-2.0-3.0-4.0 mm kalınlığında renkli ve yüzeyi hafif desenli ya da pürüzlü endüstriyel kullanım amaçlı epoxy zemin kaplama malzemesidir. Fiziksel ve kimyasal tüm etkilere karşı dayanıklı, kolay temizlenen, hijyenik, toz tutmayan ağır yüklerin ve yoğun trafiğin bulunduğu zeminlerde kullanılır. Kaymaz bir zemin kaplamasıdır.
 
Epoxsycoat
Beton zeminler için 1.0 mm kalınlığında, renkli ve yüzeyi düzgün endüstriyel kullanım amaçlı kaplama malzemesidir. Fiziksel etkilerin yoğun olmadığı, kimyasal etkilere karşı dayanıklı zeminlerde kullanılır. Mikrop barındırmayan, kolay temizlenen, ekonomik zemin kaplama malzemesi.
 
Eposeal D
Tüm yatay ve düşey zeminlerde kullanılabilen, kolay temizlenir, kimyasal maddelerden etkilenmeyen, az solvent içeren epoksi esaslı kaplama ve boya malzemesidir.
 
 
Özel Nitelikler
Hijyenik
Tozumaz, toz tutmaz
İki komponentli, kolay kullanım
Aşınma ve darbelere karşı dayanıklıdır
Betonun kimyasal etkilere karşı dayanımını artırır
 
Verim
Yüzeye ve kullanım amacına bağlı olarak değişim gösterir. Düzgün yüzeylerde koruyucu olarak iki katta 500 g/m2 verimle kullanılır Zeminlerde ve bozuk yüzeylerde üç katta 800 g/m2 verimle kullanılır
 
Ambalaj
İki komponentli kit halinde, A komponentti teneke kova ve B komponentti teneke kutuda . 16,5 kg ve 4 kg?lık setler halinde
 
Depolama
Serin, kuru ve korunaklı ortamda orijinal ambalajda 1 yıl
 
TEKNİK BİLGİLER 
Ambalaj:16,5 kg, A teneke kova B teneke kutu
Görünüm:Komp A sıvı reçine komp B sıvı sertleştirici
Yoğunluk:Komp A :1,3 Kg/lt ve Komp B 1,1 Kg/lt
Tehlike Sınıfı:Alerjik-yanıcı değil
Verim:500 g/m2
Dokunma Sertliği:2 / 4 saat
Tam Kür:7 gün
Uygulama:Rulo, fırça ve püskürtme ile
Kapta Kalma:4 / 6 saat
Min. Uygulama Sıcaklığı:10 ºC